Лего Гаррі Поттер Хогвартс: Таємна кімната Lego Harry Potter 76389 Приєднуйтесь до дії в 2 найвідоміших кімнатах Хогвартса!
Будівельний набір LEGO Harry Potter Hogwarts Таємна Кімната (76389) - це вражаюча колекційна іграшка Гаррі Поттера з двома найвідомішими кімнатами у Гогвортсі! Як і у фільмах, в Таємній кімнаті Гаррі Поттер б'ється з Томом Риддлом і гігантським василиском. У Великому залі капелюх сортування, кафедра золотої сови Дамблдора і інші чарівні аксесуари готові до використання. Хвилювання (і корнуоллские пікс!) Панує всюди.
Великий колекційний набір LEGO про Гаррі Поттера ідеально підходить для дослідницької гри і демонстрації, він сповнений добре відомих сцен, чарівних деталей і знайомих персонажів з фільмів про Гаррі Поттера. А з 10 минифигурками, з яких Майже Безголовий Нік - особлива, що світиться в темряві минифигурка, можливості гри і демонстрації цієї іграшки-замку безмежні. Є і колекційні частування: ексклюзивна золота минифигурка Волан-де-Морта, присвячена 20-річчю, і 6 випадкових карт чарівників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 1176 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 87 мм |
| Довжина упаковки | 582 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 378 мм |
- Ціна: 8 640 ₴











